ششمین برنده حراج پاراچین پولکادات مشخص شد؛ محصولی جدید از Enjin


 به گزارش کریپتو اسلیت، حالا افینیتی در کنار سایر برندگان مزایده‌های اسلات در پولکادات مانند آکالا (Acala)، آستار (Astar)، مون‌بیم (Moonbeam)، پارالل فایننس (Parallel Finance) و کلور فایننس (Clover Finance) قرار می‌گیرد.

در جریان این مزایده‌ها، مشارکت‌کنندگان و سرمایه‌گذاران با اختصاص‌دادنِ ارز دیجیتال اختصاصی پولکادات برنده را مشخص می‌کنند.

ششمین اسلات پاراچین به افینیتی سپرده می‌شود

اکانت توییتری انجین خبری مبنی بر مشارکت ۲۰,۰۰۰ نفر از اعضای جامعه پولکادات با سرمایه‌گذاری ۷.۷ میلیون دات (DOT) بر روی این پروژه، منتشر کرد. با انتشار این خبر، انجین توانست جایگاه خود را در این اکوسیستم رو‌به‌رشد مستحکم کند.

پولکادات نیز در توییتر خود اعلام کرد که افینیتی در مارس ۲۰۲۲ (اسفند ۱۴۰۰)، همراه با سایر برندگان مزایده‌های ششم تا یازدهم راه‌اندازی می‌شود.

پاراچین‌های پولکادات (Polkadot’s Parachains)، بلاک چین‌های لایه اول مستقلی هستند که از طریق رله‌چین‌ (Relay Chain) با یکدیگر مرتبط می‌شوند. اسلات‌های رابط پاراچین‌ها و رله‌چین به‌مدت ۹۶ هفته اجاره داده می‌شوند. به این ترتیب افینیتی به‌مدت حدود دو سال می‌تواند از اعتبارسنج‌های پولکادات (Polkadot’s validators) بهره‌مند شود و البته برای تمدید نیز در اولویت قرار گیرد.

 

پاراچین مناسب NFT‌ها؛ سریع و برخوردار از قابلیت همکاری

از دلایل پیوستن افینیتی به پولکادات و اجاره یک پاراچین می‌توان به ظرفیت این شبکه برای قیمت‌گذاری و مبادله NFTها اشاره کرد.

ظرفیت فعلی شبکه قابلیت پردازش ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ تراکنش در ثانیه را برای افینیتی به ارمغان خواهد آورد.

انجین در حال توسعه یک استاندارد توکن به نام پاراتوکن (paratokens) است که با پاراچین‌ها، پاراترید‌ها (Parathreads) و قراردادهای هوشمند سازگار خواهد بود و قابلیت همکاری با کل اکوسیستم پولکادات و کوساما را افزایش می‌دهد. از آن‌ پس توکن‌های ایجاد شده در بلاک چین‌های دیگر از طریق یک پُل، از قابلیت انتقال به افینیتی برخوردار خواهند شد.

توکن افینیتی (EFI)، پاراتوکن اصلی مستقر در شبکه خواهد بود. کاربرد حاکمیتی آن، امکان همه‌پرسی و نظرسنجی را بدون نیاز به ذخیره‌کردن توکن‌‌ها فراهم می‌آورد.

افینیتی که خود را با عنوان نسل بعدی بازار NFTها معرفی می‌کند، خریداران و فروشندگان را قادر می‌سازد تا برای هر نوع توکن، سفارش‌های خود را ایجاد و تکمیل کنند.

در نهایت، انتظار می‌رود توسعه برنامه‌هایی که از پاراچین افینیتی برای انتقال NFT به سایر بلاک چین‌ها استفاده می‌کنند آسان‌تر از پیش شود.

 

ارتباط با ما

شرکت:  ایسان

ایمیل:

info@esun.ir

پشتیبانی:

021-88600177

تلفن اداری:

 

021-41325

آدرس : 

تهران - والفجر- خیابان 20 متری گلستان،( خیابان شیراز جنوبی - خیابان زرتشتیان) - گلستان - پلاک3- طبقه سوم واحد 5

 

 

مجوزها